Ciekawy medal za “zdobycie” Dębowej Góry

Ciekawy medal za “zdobycie” Dębowej Góry

18 marca 2019 Wyłącz przez -

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku zaprezentował medal, który trafi w ręce biegaczy i “kijkarzy” biorących udział w trzeciej edycji cyklu “4 Pory Roku – Dębowa Góra”. 


Podobnie jak w poprzednich edycjach, będą to medale drewniane. Wszystkie cztery – zdobyte po każdym etapie – utworzą piękną całość. Dodatkową atrakcją będzie stylowa ramka na komplet medali. Ta trafi w ręce zawodników, którzy ukończą cały cykl. Wręczona zostanie podczas uroczystej gali, podsumowującej cykl.

Cały cykl podobnie jak w ubiegłym roku będzie składał się z czterech imprez sportowych rozgrywanych wiosną (23 marca 2019 roku), latem (29 czerwca 2019 roku), jesienią (21 września 2019 roku) oraz zimą (14 grudnia 2019 roku).

Miasteczko startowe będzie znajdowało się na parkingu leśnym przy leśniczówce Zielona Góra, między Wyrzyskiem a Osiekiem nad Notecią. Start biegu i marszu jest zaplanowany na godzinę 11:00. Długość trasy biegu będzie wynosiła ok. 8,6 km, a długość trasy nordic walking ok. 7,0 km.

Koszt udziału w pojedynczym biegu wynosi 25 zł (płatne przez Internet) lub 40 zł (płatne na miejscu). Wpisowe za cały cykl z góry wynosi 80 zł (pakiet podstawowy) lub 120 zł (pakiet z koszulką). Zawodnicy do 18. roku życia startują za darmo.

Szczegóły imprezy, regulamin oraz link do zapisów znajdują się na stronie osirwyrzysk.pl.

Źródło: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku

Skomentuj przez FB